Váš košík
je prázdný

Aktuální nabídka

  • GARANCE VRACENI PENEZ
  • TOP ZBOZI PRIMO OD VYROBCE
  • SLEDUJEME PRO VAS ZASILKY

Sedací pytle a vaky

 

Sedací vaky jsou velmi pohodlné, skladné a jsou lehce přenosné. Sedací pytle a vaky jsou, díky jejich téměř neomezené variabilitě, vhodné jak pro chvíle odpočinku, tak pro dětské hry. Dají se vytvarovat podle vlastní fantazie. Velkou výhodou sedacích pytlů je mnoho možností využití. Můžete je používat jako sedací vak, křeslo, polštář nebo matraci. Hlavním účelem sedacích pytlů a vaků je dát Vám pocit pohodlí a relaxace. Náplň do sedacích vaků tvoří antialergenní kuličky, které jsou tedy zdravotně nezávadné. Díky této náplni skvěle drží svůj tvar, který neztrácí na objemu a skvěle se přizpůsobí Vašemu tělu a Vašim požadavkům. Materiál všech sedacích vaků a pytlů je lehce omyvatelný, takže se nemusíte bát fleků od rozlitého pití. Neváhejte a objednejte si svůj jedinečný sedací pytel levně na našem eshopu! Přinese Vám mnoho radosti. pro milovníky velkého pohodlí je v naší nabídce sedací ostrov, který se hodí i na terasu nebo zahradu. Pokud máte zájem vyzkoušet něco nového, pak se podívejte na sedací vak hruška nebo si objednejte značkové taburety, které jsou též velmi praktické a vyhledávané. V nabídce máme kožený taburet i dětský taburet. Výběr je na Vás.

Sedací pytle jsou zárukou dobře odvedené práce. Ruční výroba garantuje vysokou kvalitu a originálnost každého kusu. Sedací vaky levně nabízíme na stránkách našeho e-shopu. Jsme rádi, že Vám můžeme poskytout nabídku produktů, kde najdete dětský sedací pytel pro Vaše ratolesti nebo sedací pytel křeslo pro Vaše blízké, vhodný jako dárek pro každou příležitost.

Podívejte se na celou naši nabídku a vyberte si například oblíbené dětské sedací vaky a pytle, a nebo sedací pytel Hruška.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!